Choisissez votre région et votre langue

Menu

Production Development Specialist

At Hitachi Energy our purpose is advancing a sustainable​ energy future for all. We bring power to our homes, schools, hospitals and factories. Join us and work with fantastic people, while learning and developing yourself on projects that have a real impact to our communities and society. Bring your passion, bring your energy, and be part of a global team that appreciates a simple truth: Diversity + Collaboration = Great Innovation

VÝROBNÍ TECHNOLOG (m/ž)

Máme nové zakázky, díky kterým rozšiřujeme kapacitu výroby komponent pro plynem izolované rozvodny (GIS) velmi vysokého napětí. O další 3 lidi bychom rádi posílili i tým výrobního inženýringu, který dnes tvoří cca 10 lidí (technologové, údržbáři + facility).

Výrobní technolog u nás je tak ideální pro člověka, který má rád nové technologie a nebojí se je najít a implementovat v praxi.

Člověk, který rád řeší dlouhodobé strategické úkoly a současně odkáže reagovat na adhoc situace.

Uvítáme šikovného juniora, kterého zaučíme na některé z vybraných pracovišť (lakování, svařování nebo montáž s testováním).

Z cca 80 % se jedná o práci v provozu a z 20 % u počítače.

CO VÁS V TÉTO ROLI ČEKÁ?

− Po zaučení budete mít spolu-zodpovědnost za svěřené pracoviště z pohledu zajištění kvality a bezpečnosti.

− Spolupracovat na strategických úkolech (např. výběr inovativní technologie a její implementaci) i adhoc řešení poruchových a havarijních situací výrobních zařízení.

− Podílet se na optimalizaci přípravků a nástrojů pro výrobu (včetně sledování skladu provozních zásob, případně zajištění nákupu)

− Normovat pracovní úkony, měřit časy a spravovat technologické postupy

− Nastavovat údržby výrobních zařízení a obsluhovat a spravovat výr. technologie.

− Vymýšlet a tvořit přípravky a jejich 3D modely pro 3D tisk, pracovní instrukce a 3D pracovní postupy

− Zpracovávat programy pro lakovací roboty

PŘEDPOKLADY PRO VÝKON TÉTO PRÁCE:

− Technické vzdělání (ideálně strojírenství)

− Schopnost používat selský rozum při řešení různých strategických i adhoc problémů v dynamickém prostředí výroby (flexibilita, stres odolnost)

− Tzv. open mind, schopnost vidět různé možnosti a dotahovat vybraná řešení do konce.

− Angličtina min. na úrovni B1 (komunikaci s dodavateli, v rámci globálních týmů)

− Znalost 3D programů jako Solidworks, Inventor, Autocad

− Výhodou znalost 5S, Continuous Improvement,..

CO VÁM HITACHI ENERGY NABÍZÍ:

− Jistotu úspěšné globální firmy v oblasti energie.

− Zdravou firemní kulturu

− Dobrou dopravní dostupnost, parkování zdarma.

− 5 týdnů dovolené

− Home office dle domluvy s nadřízeným

− 7,5 hodin pružné pracovní doby (o 16 dní volna ročně více, než v případě 8hodinové pracovní doby)

− Dotované stravování v závodní jídelně/stravenky

− Cafeteria systém (možnost využít nasbírané body v oblasti vzdělání, sportu nebo jiných volnočasových aktivit) ve výši 6 000 Kč ročně.

− Příspěvek na penzijní připojištění 2–3 % ze mzdy.

− Mobilní SIM karty se zvýhodněným paušálem.

− Odměny za odpracované roky a také při odchodu do důchodu a další benefity.

Máte-li o pozici zájem, pošlete, prosím, svůj životopis na e-mail martina.kolackova@hitachienergy.com, do předmětu mailu uveďte název pozice.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Hitachi Energy dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti Hitachi Energy, a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Informazioni basilari
Lieu Brno, Jihomoravský kraj, Czechia
Type d'emploi Full time
De l'expérience Experienced
Fonction du poste Engineering & Science
Contrat Regular
Date de publication 2023-04-18
Numéro de réference CZ54635869
Close-up Thumb Up and Mechanics Hand with Tool. Automobile Master Wearing Gloves Showing Positive Gesture after Finishing Work. Technic occupation. Automobile Repair Service Concept.

Interested in working with us?

The best jobs in a performing and growing company

More about us

Hitachi Energy is a global technology leader that is advancing a sustainable energy future for all. We serve customers in the utility, industry and infrastructure sectors with innovative solutions and services across the value chain. Together with customers and partners, we pioneer technologies and enable the digital transformation required to accelerate the energy transition towards a carbon-neutral future. We are advancing the world’s energy system to become more sustainable, flexible and secure whilst balancing social, environmental and economic value. Hitachi Energy has a proven track record and unparalleled installed base in more than 140 countries. Headquartered in Switzerland, we employ around 40,000 people in 90 countries and generate business volumes of approximately $10 billion USD. www.hitachienergy.com