Scegli la tua regione e lingua

Vai

Specjalista SCM - dział zakupów

W Hitachi Energy naszym celem jest budowanie zrównoważonej energetycznej przyszłości dla wszystkich. Dostarczamy energię do domów, szkół, szpitali i fabryk. Dołącz do nas, aby pracować z fantastycznymi ludźmi, ucząc się i rozwijając przy projektach, które mają autentyczny wpływ na nasze społeczności i społeczeństwo. Wnieś swoją pasję i energię do globalnego zespołu, który docenia prostą prawdę: Różnorodność + Współpraca = Wspaniałe innowacje.W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, prowadzimy obecnie proces rekrutacyjny na stanowisko: Specjalista ds. SCM - dział zakupówLokalizacja: Przasnysz

Twoje zadania:
  • Pozyskiwanie materiałów i negocjacja jak najlepszych warunków współpracy z dostawcami
  • Optymalizacja kosztów, tworzenie dokumentów PO (purchase order)
  • Ścisła współpraca z SCM, dostarczanie informacji o dostępności towarów, wykonywanie raportów i analiz
  • Kontrola stanów zapasów-inventory
  • Kontrola dostaw, planowanie i organizowanie dostaw kontenerowych
  • Wykonywanie innych działań zleconych przez SCM
  • Budowanie trwałych relacji z dostawcami w celu zapewnienia jak najniższych kosztów produkcji

Nasze oczekiwania:
  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w zakresie łańcucha dostaw lub logistyki
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz polskiego
  • Znajomość MS Excel oraz pakietu Office
  • Komunikatywność, motywacja do pracy w międzynarodowym zespole.
  • Znajomość SAP lub innego systemu ERP mile widziana
Sede Przasnysz, Masovian, Poland
Tipo di lavoro Full time
Esperienza Experienced
Funzione lavorativa Supply Chain
Contratto Regular
Data di pubblicazione 2024-06-06
Numero di riferimento R0052552

About Hitachi Energy

Hitachi Energy is a global technology leader that is advancing a sustainable energy future for all. We serve customers in the utility, industry and infrastructure sectors with innovative solutions and services across the value chain. Together with customers and partners, we pioneer technologies and enable the digital transformation required to accelerate the energy transition towards a carbon-neutral future.

We employ more than 40,000 people in 90 countries who each day work with purpose and use their different backgrounds to challenge the status quo. We welcome you to apply today and be part of a global team that appreciates a simple truth: Diversity + Collaboration = Great Innovation.