Wählen Sie Ihre Region und Ihre Sprache

Los

Staż - Dział Zakupów z językiem niemieckim

Ponad 3000 naszych pracowników zajmujących się zaopatrzeniem i logistyką pracuje w ponad 100 krajach, pozyskując i dostarczając miliony produktów i usług w ponad 200 kategoriach od tysięcy dostawców na całym świecie. Poszukujemy praktykanta/praktykantki ds. zakupów z biegłą znajomością języka niemieckiego. W tej roli będziesz wspierać nasz zespól w dostarczaniu usług na wysokim poziomie naszym klientom wewnętrznym w obszarze Zakupów. W tym celu będziesz ściśle współpracować z kierownikami ds. zakupów, członkami zespołów zakupowych i interesariuszami wewnętrznymi w całej Europie.

Oferujemy płatny staż z możliwością pracy zdalnej lub z biura - w zależności od preferencji (biuro znajduje się w samym sercu miasta, na ulicy Pawiej w Krakowie). Możesz pracować 25-40 godzin tygodniowo a czas pracy jest elastyczny, aby umożliwić łatwe połączenie pracy ze studiami. Jeśli chcesz zacząć zdobywać swoje pierwsze doświadczenia zawodowe już na studiach, czekamy na Twoją aplikację!

Twoje obowiązki:

  • Wsparcie zespołu w inicjowaniu zamówień w systemie, potwierdzaniu dostaw z dostawcami, monitorowaniu i śledzeniu realizacji zamówień zgodnie z wymaganiami

  • Zadania związane z wprowadzaniem danych i weryfikacją danych

  • Komunikacja z dostawcami, kupcami, technikami, kierownikami projektów i planistami produkcji za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonu

  • Dodatkowe zadania po ukończeniu szkolenia i poznaniu podstawowych procesow: tworzenie bardziej złożonych zamówień w projektach międzynarodowych, pomoc w weryfikacji poprawności faktur, współpraca z działem księgowości, odświeżanie kontraktów, obserwowanie i zdobywanie wiedzy na temat negocjacji

Twoje kompetencje:

  • Jesteś studentem/studentką wyższej uczelni (1-4 rok)

  • Jesteś otwarty/a na zdobywanie wiedzy w zakresie łańcuchów dostaw i logistyki (nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie)

  • Biegle posługujesz się językiem niemieckim (B2) i angielskim (B2)

  • Jesteś osobą proaktywną, zorganizowaną i przywiązujesz dużą wagę do szczegółów

  • Masz dobre umiejętności komunikacyjne

  • Masz podstawową wiedzę na temat pakietu Microsoft Office (Excel, Word)

  • Znajomość SAP lub innych narzędzi ERP będzie dodatkowym plusem

Ort Krakow, Lesser Poland, Poland
Jobtyp Part time
Erfahrung Entry Level
Position Intern
Vertrag Casual (Fixed Term) (Seasonal)
Veröffentlichungsdatum 2024-05-06
Referenznummer R0050667

About Hitachi Energy

Hitachi Energy is a global technology leader that is advancing a sustainable energy future for all. We serve customers in the utility, industry and infrastructure sectors with innovative solutions and services across the value chain. Together with customers and partners, we pioneer technologies and enable the digital transformation required to accelerate the energy transition towards a carbon-neutral future.

We employ more than 40,000 people in 90 countries who each day work with purpose and use their different backgrounds to challenge the status quo. We welcome you to apply today and be part of a global team that appreciates a simple truth: Diversity + Collaboration = Great Innovation.