Wählen Sie Ihre Region und Ihre Sprache

Los

.NET developer (hybrid)

Obowiązki

  • Analiza wymagań biznesowych i ustalenie najlepszego sposobu rozwiązania;
  • Projektowanie i programowanie aplikacji;
  • Zapewnienie wysokiej jakości dla tworzonych rozwiązań; pisanie testów jednostkowych;
  • Refactoring istniejącego kodu i proponowanie nowych możliwości;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oprogramowania;
  •  Współpraca i komunikacja z międzynarodowym zespołem;
  • Ciągłe ulepszanie sposobu wykonywania pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, studia II-go stopnia (preferowane kierunki techniczne: informatyka, elektrotechnika, automatyka i robotyka, mechatronika, fizyka);
  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty;
  • Biegła znajomość platformy .NET;
  • Umiejętności algorytmiczne i sprawne rozwiązywanie problemów matematycznych;
  • Znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny elektrotechniki;
  • Znajomość MS SQL;
  • Doświadczenie w Azure DevOps, GIT mile widziane;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i analityczne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się w międzynarodowym środowisku;
  • Minimum 1 dzień w tygodniu obecność w biurze w Łodzi

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokiej dynamice rozwoju;
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach;
  • Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Miłą atmosferę pracy.

Ort Lodz, Lodz, Poland
Jobtyp Full time
Erfahrung Entry Level
Position IT, Telecom & Internet
Vertrag Regular
Veröffentlichungsdatum 2024-05-24
Referenznummer R0048154

About Hitachi Energy

Hitachi Energy is a global technology leader that is advancing a sustainable energy future for all. We serve customers in the utility, industry and infrastructure sectors with innovative solutions and services across the value chain. Together with customers and partners, we pioneer technologies and enable the digital transformation required to accelerate the energy transition towards a carbon-neutral future.

We employ more than 40,000 people in 90 countries who each day work with purpose and use their different backgrounds to challenge the status quo. We welcome you to apply today and be part of a global team that appreciates a simple truth: Diversity + Collaboration = Great Innovation.