Wählen Sie Ihre Region und Ihre Sprache

Los

Menü

Dzień Otwarty Hitachi Energy dla Studentów i Absolwentów

Dienstag, 25.05.2021, 10:00 - 15:00 CEST
Online

Jesteś studentem lub absolwentem? Interesuje Cię staż lub praca oraz możliwości rozwoju w międzynarodowej korporacji? Zastanawiasz się, jak dołączyć do zespołu, w którego rękach są naprawdę ciekawe projekty?

Jeżeli odpowiedziałeś „TAK” na przynajmniej jedno z tych pytań, weź udział w Dniu Otwartym Hitachi Energy i zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Ze względu na pandemię COVID-19 nie uda nam się niestety spotkać na terenie naszego biura w centrum Krakowa i porozmawiać przy najlepszej kawie w mieście. Nic straconego – przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego! 

Przygotujcie swoje laptopy, tablety, smartfony i zarezerwujcie sobie 25 maja na spotkanie z nami!

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy studentów wszystkich roczników oraz absolwentów będących na początku kariery zawodowej i chcących nas lepiej poznać! W nieformalnej atmosferze spędzimy wspólnie czas, przybliżając Wam miejsce, które tworzymy. 

Możecie również wziąć udział w warsztatach, w trakcie których będziecie mogli lepiej poznać oprogramowanie lub środowisko SAP, obszar cyberbezpieczeństwa (Cybersecurity) czy też – UWAGA!!! –  zaimplementować z nami algorytm sztucznej inteligencji! Dodatkowo możecie się przekonać, że język programowania C wciąż żyje!

Przygotowaliśmy dla Was także quiz z nagrodami.

Wszystko z myślą o Was i dla Was!

 

Do zobaczenia!

 

Co się będzie działo?

10:00 - 10:10 Powitanie
10:10 – 11:10 Poznaj nas bliżej!

Prezentacja firmy Hitachi Energy
11:10 – 12:00 Sesja Q&A
12:00 – 12:15 Przerwa na złapanie oddechu przed kolejnymi wydarzeniami
12:15 – 12:30 Quiz z super nagrodami!
12:30 – 13:30 „SAP Today / SAP Tomorrow” plus „S4 HANA”
12:30 – 13:30

Hack the Planet!  

Warsztat z cyberbezpieczeństwa – testy penetracyjne oraz zadanie specjalne Capture the flag!

Zadanie do wykonania znajduje się pod tym linkiem!

13.30 – 14:30

C language is not DEAD! System programming for embedded.

Poruszone zostaną zagadnienia programowania systemowego dla sytemu Linux/Unix z ukierunkowaniem na urządzenia embedded. Sprawy wydajności, testowania, czystości kodu, elegancji, starych i nowych standardów języka C (K&R, ANSI C, C99, C11, C18),  przyjętych norm i stylu programowania w „świecie OpenSource”.
Warsztat w formie prezentacji oraz krótkich, ale konkretnych przykładów z programowania sieciowego („protokołowego”) i nie tylko. Jak coś zrobić żeby działało szybko, dało się przetestować i ładnie wyglądało.

13:30 – 15:00 Panda czy tygrys? Zaimplementuj z nami algorytm sztucznej inteligencji! (PL)

Wstęp wolny. Rejestracja nie jest wymagana!