Wählen Sie Ihre Region und Ihre Sprache

Los

Електроинженер – поддръжка на фотоволтаичен обект

През 2012 година Хитачи Енерджи България започна да развива дейност свързана с цялостната поддръжка и експлоатация на големи фотоволтаични електроцентрали над 2MWp в България. За наш обект в с.Априлци, община Пазарджик , търсим Електроинженер – поддръжка на фотоволтаичен обект.

Задължения:

  • Организира и извършва аварийна и планова поддръжка на производственото оборудване с помощта на свои колеги.
  • Организира и извършва монтажа, приемането и пускането в експлоатация на ново техническо оборудване.
  • Взима решения за аварийни ремонти свързани с механиката на машините в производството.
  • Поддръжка на инсталираното оборудване: инвертори и стрингови табла.
  • Извършване на ремонтни и превантивни технически дейности по утвърдени процедури.
  • Поддържане на документация по отношение на извършваните дейности.
  • Познаване на оборудването, с което работи – технически, експлоатационно и документално – с предварително обучение.
  • Отстраняване на възникнали аварии.
  • Възможност за работа на смени /по график.
  • Технически анализи на експлоатираното оборудване.
  • Изготвяне на месечни доклади и отчети.
  • Участие в срещи на отдела.
  • Спазване на добрите практики и фирмените стандарти за добро и качествено изпълнение.

Изисквания:

  • Техническо образование електро специалност – висше образование е предимство.
  • Компютърна грамотност: работа с MS Office (Excel, Word) – добро/отлично ниво.
  • Ползването на английски език е предимство.
  • Работа с графици – спазване на срокове.
  • Прецизност и внимание към детайлите.
  • Отговорност , коректност, лоялност и работа в екип.
  • Шофьорска книжка категория В – активен шофьор.

Ort Sofia, Sofia, Bulgaria
Jobtyp Full time
Erfahrung Experienced
Position Engineering & Science
Vertrag Regular
Veröffentlichungsdatum 2023-10-03
Referenznummer R0028714

Über Hitachi Energy

Hitachi Energy ist ein weltweit führendes Technologieunternehmen, das sich für eine nachhaltige Energiezukunft für alle einsetzt. Wir bedienen Kunden aus den Bereichen Versorgung, Industrie und Infrastruktur mit innovativen Lösungen und Dienstleistungen entlang der gesamten Wertschöpfungskette. Gemeinsam mit unseren Kunden und Partnern leisten wir Pionierarbeit bei der Entwicklung von Technologien und ermöglichen den digitalen Wandel, der notwendig ist, um die Energiewende hin zu einer klimaneutralen Zukunft zu beschleunigen.

Wir beschäftigen mehr als 40.000 Menschen in 90 Ländern, die sich jeden Tag dafür einsetzen, den Status quo zu hinterfragen und ihre unterschiedlichen Hintergründe zu nutzen. Bewerben Sie sich noch heute und werden Sie Teil eines globalen Teams, das überzeugt ist: Vielfalt + Zusammenarbeit = Innovation.