Choisissez votre région et votre langue

Началник смяна

Задължения:

  • Отговаря за качеството на произведеното изделие до самата експедиция на проекта;
  • При откриване на брак и след бракуването му, проследява материала до монтирането му отново в контролния шкаф;
  • Получава материали с придружителен документ и известява всяка сутрин за нередности, липси и проблеми, свързани със съответния проект;
  • Попълва ежедневно всички прилежащи бланки, протоколи и KPI;
  • Създава инструкции, необходими за улесняване на монтажната работа и следи за изпълнението им, при необходимост коригира;
  • Контролира и докладва при неспазване на вътрешния трудов ред;
  • Спазва принципите на лийн, дава идеи за подобрения;
  • Отговаря за чистотата на работното място спрямо принципите на 5S.

Изисквания:

  • Образование: техническо образование, средно или висше;
  • Много добро владеене на MS Office пакет (MS Excel, MS, Word, MS PowerPoint, MS Outlook;
  • Знания и опит за работа със SAP;
  • Добро владеене на англ.език писмено и говоримо е предимство
  • Предишен професионален опит - подобен опит в сферата е предимство;
  • Умения за работа с електрооборудване, електроизмервателни и ръчни инструменти;
  • Добри ръководни, организационни и комуникационни умения;
  • Умения за работа в динамична среда, решаване на възникнали казуси.

Lieu Sevlievo, Gabrovo, Bulgaria
Type d'emploi Full time
De l'expérience Experienced
Fonction du poste Production & Skilled Trades
Contrat Regular
Date de publication 2024-04-23
Numéro de réference R0050184

À propos de Hitachi Energy

Hitachi Energy est un chef de file technologique mondial voué à la promotion d’un avenir énergétique durable pour tous. Nous servons des clients dans les secteurs des services publics, de l'industrie et des infrastructures avec des solutions et des services innovants tout au long de la chaîne de valeur. Avec nos clients et nos partenaires, nous sommes pionniers en matière de technologies et permettons la transformation numérique nécessaire pour accélérer la transition énergétique vers un avenir carboneutre.

Nous employons plus de 45 000 personnes dans 90 pays qui, chaque jour, travaillent dans un but précis et mettent à profit leurs différents parcours pour remettre en question le statu quo. Nous vous invitons à postuler aujourd'hui et à faire partie d'une équipe mondiale qui apprécie une vérité simple : diversité + collaboration = grande innovation.