Wählen Sie Ihre Region und Ihre Sprache

Los

Młodszy Inżynier Stacji Prób (Transformatory Mocy)

W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Inżyniera / Inżyniera Stacji Prób Zakładu Transformatorów Mocy.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie badań transformatorów mocy, przygotowanie układów pomiarowych i zasilających, a także analizę i interpretację uzyskanych wyników.

Zadania:
  • Przeprowadzanie badań transformatorów mocy, przygotowywanie obwodów zasilania oraz pomiarowych; Analiza i interpretacja uzyskanych wyników;
  • Ustalanie planów testów w oparciu o specyfikację techniczną klienta i odpowiednie normy;
  • Przygotowywanie raportów i niezbędnej dokumentacji;
  • Nadzór nad aparaturą kontrolno-pomiarową;
  • Nadzór nad realizacją zadań postawionych przed zespołem;
  • Wykonywanie zadań związanych z kontrolą jakości transformatora podczas prób fabrycznych;
  • Wykonywanie zadań rocznych zgodnie z poleceniami przełożonego zawartymi w ocenie rocznej;
  • Realizacja zadań systemowych związanych z pracą inżyniera kontroli jakości;

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrycznym, specjalizacja transformatorowa będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość elektrotechniki i obszaru wysokich napięć;
  • Mile widziane uprawnienia SEP (co najmniej 1kV);
  • Uprawnienia UDT na suwnice będą dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego;
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Sumienność, rzetelność;
  • Utrzymywanie wysokich standardów bezpieczeństwa;
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;

Ort Lodz, Lodz, Poland
Jobtyp Full time
Erfahrung Entry Level
Position Engineering & Science
Vertrag Regular
Veröffentlichungsdatum 2024-02-19
Referenznummer R0039259

Über Hitachi Energy

Hitachi Energy ist ein weltweit führendes Technologieunternehmen, das sich für eine nachhaltige Energiezukunft für alle einsetzt. Wir bedienen Kunden aus den Bereichen Versorgung, Industrie und Infrastruktur mit innovativen Lösungen und Dienstleistungen entlang der gesamten Wertschöpfungskette. Gemeinsam mit unseren Kunden und Partnern leisten wir Pionierarbeit bei der Entwicklung von Technologien und ermöglichen den digitalen Wandel, der notwendig ist, um die Energiewende hin zu einer klimaneutralen Zukunft zu beschleunigen.

Wir beschäftigen mehr als 40.000 Menschen in 90 Ländern, die sich jeden Tag dafür einsetzen, den Status quo zu hinterfragen und ihre unterschiedlichen Hintergründe zu nutzen. Bewerben Sie sich noch heute und werden Sie Teil eines globalen Teams, das überzeugt ist: Vielfalt + Zusammenarbeit = Innovation.