Wählen Sie Ihre Region und Ihre Sprache

Los

Pracownik produkcji - nawijanie uzwojeń do transformatorów

Łódzka fabryka Hitachi Energy zlokalizowana na ul. Aleksandrowskiej zatrudnia Nawijaczy!

Dołącz do nas i zyskaj:

  • Umowę o pracę BEZPOŚREDNIO Z Hitachi Energy;
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej LuxMed;
  • Dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS;
  • Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;
  • Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;
  • Premie miesięczne produkcyjne – do 500 zł brutto;
  • Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe;
  • Bezpieczne środowisko pracy;
  • Warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

Zadania:

  • Nawijanie uzwojeń do transformatorów;
  • Realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi, dokumentacją konstrukcyjną oraz technologiczną;
  • Bieżąca kontrola wykonania operacji pod względem jakościowym i terminowym;
  • Prawidłowa eksploatacja urządzeń, narzędzi i przyrządów.

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Podstawowa znajomość narzędzi pomiarowych;
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • Mile widziane uprawnienia UDT na suwnice z poziomu 0

Ort Lodz, Lodz, Poland
Jobtyp Full time
Erfahrung Entry Level
Position Production & Skilled Trades
Vertrag Regular
Veröffentlichungsdatum 2024-03-14
Referenznummer R0038642

Über Hitachi Energy

Hitachi Energy ist ein weltweit führendes Technologieunternehmen, das sich für eine nachhaltige Energiezukunft für alle einsetzt. Wir bedienen Kunden aus den Bereichen Versorgung, Industrie und Infrastruktur mit innovativen Lösungen und Dienstleistungen entlang der gesamten Wertschöpfungskette. Gemeinsam mit unseren Kunden und Partnern leisten wir Pionierarbeit bei der Entwicklung von Technologien und ermöglichen den digitalen Wandel, der notwendig ist, um die Energiewende hin zu einer klimaneutralen Zukunft zu beschleunigen.

Wir beschäftigen mehr als 40.000 Menschen in 90 Ländern, die sich jeden Tag dafür einsetzen, den Status quo zu hinterfragen und ihre unterschiedlichen Hintergründe zu nutzen. Bewerben Sie sich noch heute und werden Sie Teil eines globalen Teams, das überzeugt ist: Vielfalt + Zusammenarbeit = Innovation.