Choose your region and language

Go

Staż - Centrum Usług Wspólnych (HR, Finanse, Zakupy, IT)

Hitachi Energy poszukuje stażystów we wszystkich działach naszej firmy. Stażyści pracują wspólnie z doświadczonymi członkami zespołu, zdobywają doświadczenie zawodowe i rozwijają cenne umiejętności.

Oferujemy płatny staż z możliwością pracy zdalnej lub z biura w samym sercu miasta, na ulicy Pawiej w Krakowie. Możesz pracować 20-40 godzin tygodniowo a czas pracy jest elastyczny, więc łatwo pracę połączyć ze studiami. Jeśli chcesz zacząć zdobywać swoje pierwsze doświadczenia zawodowe już na studiach, czekamy na Twoją aplikację!

Twoje obowiązki:

  • Wsparcie pracy zespołu w różnorodnych zadaniach, dokładne i terminowe wykonywanie powierzonych zadań

  • Obserwowanie i uczenie się nowych procesów, zdobywanie wiedzy o metodologiach i najlepszych praktykach, poznawanie produktów i usług Hitachi Energy

  • Nauka korzystania z narzędzi informatycznych, takich jak SAP i Excel, aktualizowanie informacji w systemach i przygotowywanie raportów

  • Zdobycie wiedzy biznesowej w obszarach takich jak finanse, HR, zakupy i logistyka, raportowanie i analiza danych, zarządzanie projektami

  • Uczestnictwo w szkoleniach i spotkaniach zespołu

  • Komunikowanie się z menedżerami i liderami zespołów, innymi pracownikami Hitachi Energy, dostawcami, klientami, kontrahentami i kandydatami

Twoje kompetencje:

  • Jesteś studentem/studentką uczelni wyższej i ukończysz studia w 2025 roku lub później

  • Jesteś dostępny/a co najmniej 20 godzin tygodniowo

  • Potrafisz skutecznie i pewnie porozumiewać się w języku angielskim (poziom B2). Na niektórych stanowiskach może być wymagana znajomość dodatkowych języków (polski, niemiecki, hiszpański, włoski)

  • Potrafisz pracować w zespole

  • Jesteś osobą proaktywną i chętną do nauki

  • Potrafisz dobrze zarządzać swoim czasem i bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Umiejętności wymagane w zespole Finansów: podstawowa wiedza z zakresu finansów i księgowości, średniozaawansowana znajomość programu Excel, skrupulatność i dbałość o szczegóły

  • Umiejętności wymagane w zespole HR: komunikatywność, gotowość do pracy z biura w Krakowie, praca w zespole, dbałość o szczegóły, umiejętność ustalania priorytetów zadań, znajomość języka niemieckiego będzie mocnym atutem

  • Umiejętności wymagane w zespole Zakupów: zainteresowanie obszarem zakupów, logistyki lub zarządzaniem łańcuchem dostaw, dobra organizacja pracy własnej, podstawowa znajomość programu Excel, znajomość języka niemieckiego lub włoskiego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności wymagane w zespole IT: umiejętność analitycznego i krytycznego myślenia, dobra znajomość aplikacji MS Office, dobre umiejętności komunikacyjne, chęć poznawania nowych narzędzi cyfrowych i aplikacji

Location Krakow, Lesser Poland, Poland
Job type Part time
Experience Entry Level
Job function Intern
Contract Casual (Fixed Term) (Seasonal)
Publication date 2024-03-05
Reference number R0045789

About Hitachi Energy

Hitachi Energy is a global technology leader that is advancing a sustainable energy future for all. We serve customers in the utility, industry and infrastructure sectors with innovative solutions and services across the value chain. Together with customers and partners, we pioneer technologies and enable the digital transformation required to accelerate the energy transition towards a carbon-neutral future.

We employ more than 40,000 people in 90 countries who each day work with purpose and use their different backgrounds to challenge the status quo. We welcome you to apply today and be part of a global team that appreciates a simple truth: Diversity + Collaboration = Great Innovation.