Selecciona tu región e idioma

Menú

Młodszy Inżynier Stacji Prób (Transformatory Mocy)

W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Inżyniera / Inżyniera Stacji Prób Zakładu Transformatorów Mocy.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie badań transformatorów mocy, przygotowanie układów pomiarowych i zasilających, a także analizę i interpretację uzyskanych wyników.

Zadania:
  • Przeprowadzanie badań transformatorów mocy, przygotowywanie obwodów zasilania oraz pomiarowych; Analiza i interpretacja uzyskanych wyników;
  • Ustalanie planów testów w oparciu o specyfikację techniczną klienta i odpowiednie normy;
  • Przygotowywanie raportów i niezbędnej dokumentacji;
  • Nadzór nad aparaturą kontrolno-pomiarową;
  • Nadzór nad realizacją zadań postawionych przed zespołem;
  • Wykonywanie zadań związanych z kontrolą jakości transformatora podczas prób fabrycznych;
  • Wykonywanie zadań rocznych zgodnie z poleceniami przełożonego zawartymi w ocenie rocznej;
  • Realizacja zadań systemowych związanych z pracą inżyniera kontroli jakości;

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrycznym, specjalizacja transformatorowa będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość elektrotechniki i obszaru wysokich napięć;
  • Mile widziane uprawnienia SEP (co najmniej 1kV);
  • Uprawnienia UDT na suwnice będą dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego;
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Sumienność, rzetelność;
  • Utrzymywanie wysokich standardów bezpieczeństwa;
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;

Ubicación Lodz, Lodz, Poland
Tipo de empleo Full time
Experiencia Entry Level
Función laboral Engineering & Science
Contrato Regular
Fecha de publicación 2024-02-19
Número de referencia R0039259

Sobre Hitachi Energy

Hitachi Energy es un líder tecnológico mundial que está promoviendo un futuro energético sostenible para todos. Prestamos servicios a clientes de los sectores de servicios públicos, industria e infraestructuras con soluciones y servicios innovadores en toda la cadena de valor. Junto con clientes y socios, somos pioneros en tecnologías y facilitamos la transformación digital necesaria para acelerar la transición energética hacia un futuro neutro en carbono.

Empleamos a unas 45.000 personas en 90 países que cada día trabajan con un propósito y utilizan sus diferentes orígenes para desafiar el status quo. Te invitamos a presentar tu candidatura hoy mismo y a formar parte de un equipo global que aprecia una simple verdad: Diversidad + Colaboración = Gran Innovación.