Selecciona tu región e idioma

Menú

Staż - Centrum Usług Wspólnych (HR, Finanse, Zakupy, IT)

Hitachi Energy poszukuje stażystów we wszystkich działach naszej firmy. Stażyści pracują wspólnie z doświadczonymi członkami zespołu, zdobywają doświadczenie zawodowe i rozwijają cenne umiejętności.

Oferujemy płatny staż z możliwością pracy zdalnej lub z biura w samym sercu miasta, na ulicy Pawiej w Krakowie. Możesz pracować 20-40 godzin tygodniowo a czas pracy jest elastyczny, więc łatwo pracę połączyć ze studiami. Jeśli chcesz zacząć zdobywać swoje pierwsze doświadczenia zawodowe już na studiach, czekamy na Twoją aplikację!

Twoje obowiązki:

  • Wsparcie pracy zespołu w różnorodnych zadaniach, dokładne i terminowe wykonywanie powierzonych zadań

  • Obserwowanie i uczenie się nowych procesów, zdobywanie wiedzy o metodologiach i najlepszych praktykach, poznawanie produktów i usług Hitachi Energy

  • Nauka korzystania z narzędzi informatycznych, takich jak SAP i Excel, aktualizowanie informacji w systemach i przygotowywanie raportów

  • Zdobycie wiedzy biznesowej w obszarach takich jak finanse, HR, zakupy i logistyka, raportowanie i analiza danych, zarządzanie projektami

  • Uczestnictwo w szkoleniach i spotkaniach zespołu

  • Komunikowanie się z menedżerami i liderami zespołów, innymi pracownikami Hitachi Energy, dostawcami, klientami, kontrahentami i kandydatami

Twoje kompetencje:

  • Jesteś studentem/studentką uczelni wyższej i ukończysz studia w 2025 roku lub później

  • Jesteś dostępny/a co najmniej 20 godzin tygodniowo

  • Potrafisz skutecznie i pewnie porozumiewać się w języku angielskim (poziom B2). Na niektórych stanowiskach może być wymagana znajomość dodatkowych języków (polski, niemiecki, hiszpański, włoski)

  • Potrafisz pracować w zespole

  • Jesteś osobą proaktywną i chętną do nauki

  • Potrafisz dobrze zarządzać swoim czasem i bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Umiejętności wymagane w zespole Finansów: podstawowa wiedza z zakresu finansów i księgowości, średniozaawansowana znajomość programu Excel, skrupulatność i dbałość o szczegóły

  • Umiejętności wymagane w zespole HR: komunikatywność, gotowość do pracy z biura w Krakowie, praca w zespole, dbałość o szczegóły, umiejętność ustalania priorytetów zadań, znajomość języka niemieckiego będzie mocnym atutem

  • Umiejętności wymagane w zespole Zakupów: zainteresowanie obszarem zakupów, logistyki lub zarządzaniem łańcuchem dostaw, dobra organizacja pracy własnej, podstawowa znajomość programu Excel, znajomość języka niemieckiego lub włoskiego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności wymagane w zespole IT: umiejętność analitycznego i krytycznego myślenia, dobra znajomość aplikacji MS Office, dobre umiejętności komunikacyjne, chęć poznawania nowych narzędzi cyfrowych i aplikacji

Ubicación Krakow, Lesser Poland, Poland
Tipo de empleo Part time
Experiencia Entry Level
Función laboral Intern
Contrato Casual (Fixed Term) (Seasonal)
Fecha de publicación 2024-03-05
Número de referencia R0045789

Sobre Hitachi Energy

Hitachi Energy es un líder tecnológico mundial que está promoviendo un futuro energético sostenible para todos. Prestamos servicios a clientes de los sectores de servicios públicos, industria e infraestructuras con soluciones y servicios innovadores en toda la cadena de valor. Junto con clientes y socios, somos pioneros en tecnologías y facilitamos la transformación digital necesaria para acelerar la transición energética hacia un futuro neutro en carbono.

Empleamos a unas 45.000 personas en 90 países que cada día trabajan con un propósito y utilizan sus diferentes orígenes para desafiar el status quo. Te invitamos a presentar tu candidatura hoy mismo y a formar parte de un equipo global que aprecia una simple verdad: Diversidad + Colaboración = Gran Innovación.