Choose your region and language

Go

Menu

Hitachi Energy v České republice

Hitachi Energy v České republice

Společnost Hitachi Energy v České republice nabízí produkty, systémy, služby a inovativní řešení v oblasti energetiky a automatizace. Ucelené portfolio, které patří ke špičce v oboru, zahrnuje komplexní řešení pro výrobu, přenos a distribuci elektrické energie, včetně softwarových aplikací vyvíjených pro konkrétní potřeby zákazníků. Společnost klade důraz na technologie obnovitelných zdrojů energie a řeší zvyšující se požadavky zákazníků na modernizaci a digitalizaci energetických sítí.  

Cílem společnosti je zachovat stávající portfolio produktů a služeb a přiblížit ho na maximum konkrétním potřebám zákazníků. Společnost se zavázala podporovat vývoj moderních technologií, sledovat nejnovější trendy a využít všechny dostupné zdroje v oblasti energetiky. Splnění očekávání zákazníků a partnerů je jedním ze závazků této společné mise. 

Na globálním energetickém trhu působily samostatně společnost Hitachi i ABB více než století.  Nyní se jejich cesty, nadšení pro práci, tradice a důraz na inovativní technologie spojily a vzniklo nové partnerství. Tato aliance nabízí nejen tradiční portfolio, ale i unikátní možnosti a nadčasové digitální řešení pro efektivnější energetické provozy. Vstup na nové trhy a šance financovat rozsáhlé projekty přinese výhody zákazníkům a všem zúčastněným stranám. 

 

Naše pobočky

Automatizace a modernizace rozvoden

Trutnovská jednotka poskytuje komplexní dodávky a realizace projektů v oblasti chránění a řízení energetických sítí. Inovativní řešení přizpůsobená na míru každému zákazníkovi zvyšují produktivitu a efektivitu elektrických a průmyslových provozů. 

Výrobky a servis vysokého a velmi vysokého napětí

Jednotka sídlící v Brně se zabývá  vývojem, výrobou a servisem zařízení velmi vysokého a zvláště vysokého napětí. Nabídka zahrnuje vypínače, komponenty pro energetiku, průmysl, rozvodny a servis těchto zařízení.

Polovodiče

Široký sortiment výkonových polovodičových součástek využívající tradičních i nejmodernějších technologií spolehlivě plní požadavky trakčních a průmyslových aplikací a soustav pro přenos energie. 

Transformátory

Portfolio zahrnuje distribuční, trakční, výkonové transformátory a potřebné komponenty včetně servisu těchto zařízení. Mezi nabízené produkty spadají i zařízení jako jsou kompenzační tlumivky nebo regulátory napětí. 

Z našeho zákulisí

Reference a významné projekty

Partnerem největšího projektu automatizace sítí nízkého napětí v České republice

Práce plná energie

Díky spojení dvou světových leaderů, nadčasové společnosti Hitachi a tradiční značky ABB, začínáme tvořit novou kapitolu moderní energetiky. Využijte tuto jedinečnou příležitost a přidejte se k našemu týmu. V novém partnerství Hitachi Energy se soustředíme na naléhavé výzvy, kterým čelí nejen naši zákazníci, ale i společnost. Naším motem je: "Advancing a sustainable energy future for all". 

Pracujte pro Hitachi Energy v České republice

Kontakty a užitečné informace ke stažení

Sídlo společnosti

Hitachi Energy Czech Republic s.r.o. 

 

Průmyslová 137, Dolní Staré město, 541 01 Trutnov

Identifikační údaje

IČO: 08136289
DIČ: CZ08136289

Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové v oddílu C, vložce 43830

Kraftlinjer i soloppgang. 19 August 2010
Photo Peter Tubaas - ABB

Podílíte se na projektech s námi? Máte pro nás námět nebo připomínku?