Choose your region and language

Go

Menu

Hitachi Energy v České republice

Společnost Hitachi Energy v České republice nabízí produkty, systémy, služby a inovativní řešení v oblasti energetiky a automatizace. Ucelené portfolio, které patří ke špičce v oboru, zahrnuje komplexní řešení pro výrobu, přenos a distribuci elektrické energie, včetně softwarových aplikací vyvíjených pro konkrétní potřeby zákazníků. Společnost klade důraz na technologie obnovitelných zdrojů energie a řeší zvyšující se požadavky zákazníků na modernizaci a digitalizaci energetických sítí.  

Cílem společnosti je zachovat stávající portfolio produktů a služeb a přiblížit ho na maximum konkrétním potřebám zákazníků. Společnost se zavázala podporovat vývoj moderních technologií, sledovat nejnovější trendy a využít všechny dostupné zdroje v oblasti energetiky. Splnění očekávání zákazníků a partnerů je jedním ze závazků této společné mise. 

Na globálním energetickém trhu působily samostatně společnost Hitachi i ABB více než století.  Nyní se jejich cesty, nadšení pro práci, tradice a důraz na inovativní technologie spojily a vzniklo nové partnerství. Nová aliance nabízí nejen tradiční portfolio, ale i nové možnosti a nadčasové digitální řešení pro efektivnější energetické provozy. Vstup na nové trhy a šance financovat rozsáhlé projekty přinese výhody zákazníkům a všem zúčastněným stranám. 

 

Globe sphere orb model effigy. (vintage style)

Mapa lokalit Hitachi Energy

Naše pobočky

Automatizace a modernizace rozvoden

Trutnovská jednotka poskytuje komplexní dodávky a realizace projektů v oblasti chránění a řízení energetických sítí. Inovativní řešení přizpůsobená na míru každému zákazníkovi zvyšují produktivitu a efektivitu elektrických a průmyslových provozů. 

Výrobky a servis vysokého a velmi vysokého napětí

Jednotka sídlící v Brně se zabývá  vývojem, výrobou a servisem zařízení velmi vysokého a zvláště vysokého napětí. Nabídka zahrnuje vypínače, komponenty pro energetiku, průmysl, rozvodny a servis těchto zařízení.

Polovodiče

Široký sortiment výkonových polovodičových součástek využívající tradičních i nejmodernějších technologií spolehlivě plní požadavky trakčních a průmyslových aplikací a soustav pro přenos energie. 

Transformátory

Portfolio zahrnuje distribuční, trakční, výkonové transformátory a potřebné komponenty včetně servisu těchto zařízení. Mezi nabízené produkty spadají i zařízení jako jsou kompenzační tlumivky nebo regulátory napětí. 

Z našeho zákulisí

Reference a významné projekty

Partnerem největšího projektu automatizace sítí nízkého napětí v České republice

O krok dál v kybernetické bezpečnosti průmyslových podniků

Rozsáhlá rekonstrukce rozvodny R700 pro Orlen Unipetrol RPA

Unikátní modernizace chránění rozvodny pro EG.D

Práce plná energie

Díky spojení dvou světových leaderů, nadčasové společnosti Hitachi a tradiční značky ABB, začínáme tvořit novou kapitolu moderní energetiky. Využijte tuto jedinečnou příležitost a přidejte se k našemu týmu. V novém partnerství Hitachi Energy se soustředíme na naléhavé výzvy, kterým čelí nejen naši zákazníci, ale i společnost. Naším motem je: "Advancing a sustainable energy future for all". 

Pracujte pro Hitachi Energy v České republice

Kontakty a užitečné informace ke stažení

Potřebujete nás kontaktovat?

 

Telefon na kontaktní centrum:

+420 228 887 700

Sídlo společnosti

Hitachi Energy Czech Republic s.r.o. (do 01. listopadu 2021)

Hitachi Energy Czech Republic s.r.o. (od 01. listopadu 2021)

 

Průmyslová 137, Dolní Staré město, 541 01 Trutnov

Identifikační údaje

IČO: 08136289
DIČ: CZ08136289

Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové v oddílu C, vložce 43830