Choose your region and language

Go

Menu

Společnost Hitachi Energy působí jako jeden z největších světových výrobců transformátorů se 70 výrobními závody po celém světě s více než 30 servisními středisky. Svým obchodním partnerům a jejich technickým odborníkům poskytuje výrobky a služby v následujících produktových skupinách:

·         Distribuční a trakční transformátory

·         Výkonové transformátory

·         Komponenty transformátorů a servis

Vedle transformátorů samotných spadají do působnosti výše uvedených produktových skupin i zařízení jakými jsou kompenzační tlumivky, regulátory napětí nebo komplexní návrhy transformátorů šité na míru pro speciální aplikace. S těmito produkty je možné se setkat v mnoha rozličných sférách: v distribučních a přenosových soustavách, v průmyslu, v komerčně využívaných objektech, v měnírnách MHD a v dalších objektech drážní infrastruktury.

Portfolio sleduje nejnovější trendy a přístupy s možností digitálních řešení on-line monitoringu a využití prediktivní údržby. Výsledkem je snižování ztrát transformátorů a zabezpečení jejich spolehlivosti. Během kontrolní činnosti se pro maximálně bezpečný provoz začíná využívat moderní robotická technologie.  

Naše nabídka

Využití transformátorů v různých aplikacích

Kontakty a užitečné informace ke stažení

Sídlo společnosti

Hitachi Energy Czech Republic s.r.o.

Průmyslová 137, Dolní Staré město, 541 01 Trutnov

Identifikační údaje

IČO: 08136289
DIČ: CZ08136289

Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové v oddílu C, vložce 43830

Kraftlinjer i soloppgang. 19 August 2010
Photo Peter Tubaas - ABB

Kontaktujte našeho obchodního specialistu