Scegli la tua regione e lingua

Vai

Електроинженер – поддръжка на фотоволтаичен обект

През 2012 година Хитачи Енерджи България започна да развива дейност свързана с цялостната поддръжка и експлоатация на големи фотоволтаични електроцентрали над 2MWp в България. За наш обект в гр. Карнобат, търсим Електроинженер – поддръжка на фотоволтаичен обект.

Задължения:

  • Организира и извършва аварийна и планова поддръжка на производственото оборудване с помощта на свои колеги.
  • Организира и извършва монтажа, приемането и пускането в експлоатация на ново техническо оборудване.
  • Взима решения за аварийни ремонти свързани с механиката на машините в производството.
  • Поддръжка на инсталираното оборудване: инвертори и стрингови табла.
  • Извършване на ремонтни и превантивни технически дейности по утвърдени процедури.
  • Поддържане на документация по отношение на извършваните дейности.
  • Познаване на оборудването, с което работи – технически, експлоатационно и документално – с предварително обучение.
  • Отстраняване на възникнали аварии.
  • Възможност за работа на смени /по график.
  • Технически анализи на експлоатираното оборудване.
  • Изготвяне на месечни доклади и отчети.
  • Участие в срещи на отдела.
  • Спазване на добрите практики и фирмените стандарти за добро и качествено изпълнение.

Изисквания:

  • Техническо образование електро специалност – висше образование е предимство.
  • Компютърна грамотност: работа с MS Office (Excel, Word) – добро/отлично ниво.
  • Ползването на английски език е предимство.
  • Работа с графици – спазване на срокове.
  • Прецизност и внимание към детайлите.
  • Отговорност , коректност, лоялност и работа в екип.
  • Шофьорска книжка категория В – активен шофьор.

Sede Sofia, Sofia, Bulgaria
Tipo di lavoro Full time
Esperienza Experienced
Funzione lavorativa Engineering & Science
Contratto Regular
Data di pubblicazione 2023-10-03
Numero di riferimento R0022406

Hitachi Energy

Hitachi Energy è un leader tecnologico globale che promuove un futuro energetico sostenibile per tutti. Collaborando con clienti e partner, rende il sistema energetico mondiale più sostenibile, flessibile e sicuro.

Più di 45.000 persone in 90 paesi ogni giorno lavorano con uno scopo e utilizzano i loro diversi background per sfidare lo status quo. Candidati e diventa  parte di un team globale che apprezza una semplice verità: Diversity + Collaborazione = Grande Innovazione.