Scegli la tua regione e lingua

Vai

Задължения:

  • Познава техническата документация на изделията и документацията, свързана с контрол и изпитване;
  • Подпомага свързването на изделието към тестовото оборудване, съгласно документацията и принципната електрическа схема и спазване на правилата за безопасност;
  • Изпитва 100% от готовите изделия, съгласно техническата документация;
  • Извършва тест за частични разряди под високо напрежение;
  • Познава и работи с всички необходими измервателни инструменти и приспособления.

Изисквания:

  • Завършено техническо образование - електро профил;
  • Работа с принципна ел. схема;
  • Умения за извършване на електрически измервания;
  • Умения за работа с компютър;
  • Готовност за работа на смени.

Sede Sevlievo, Gabrovo, Bulgaria
Tipo di lavoro Full time
Esperienza Experienced
Funzione lavorativa Production & Skilled Trades
Contratto Regular
Data di pubblicazione 2024-01-08
Numero di riferimento R0040199

Hitachi Energy

Hitachi Energy è un leader tecnologico globale che promuove un futuro energetico sostenibile per tutti. Collaborando con clienti e partner, rende il sistema energetico mondiale più sostenibile, flessibile e sicuro.

Più di 45.000 persone in 90 paesi ogni giorno lavorano con uno scopo e utilizzano i loro diversi background per sfidare lo status quo. Candidati e diventa  parte di un team globale che apprezza una semplice verità: Diversity + Collaborazione = Grande Innovazione.